KIEDY MÓWIMY - OJCZYZNA
Logo szkoly

KIEDY MÓWIMY - OJCZYZNA

P1050729 1 640x480

 

 Dnia 8 listopada 2013 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji 95 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, przygotowana przez chór p. P.Golczaka i recytatorów z klas IV- VI szkoły podstawowej pod opieką p. K. Bogdańskiej. Uczniowie stanęli na wysokości zadania wyśpiewując" piosenki radosne jak świerszcze" i recytując patriotyczne wiersze. Nie zabrakło też części historycznej, wygłosiły ją uczennice klasy VI b- Sandra i Dagmara. W ich wykonaniu usłyszeliśmy o najdawniejszych dziejach historii Polski, przez wojny i rozbiory, aż po czasy współczesne.

Puentą montażu słowno- muzycznego były słowa: " OJCZYZNA- TO MY WSZYSCY... TO DNIA JUTRZEJSZEGO OCZEKIWANIE"  

Nadesłali: Katarzyna Bogdańska i Paweł Golczak

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis