EliminacjeMP Domek
Logo szkoly

EliminacjeMP Domek

Dnia 16.09.2017 (sobota) w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu odbędą się Eliminacje Mistrzostw Polski w grze planszowej "Domek"

 

plakat domek

Odprawa techniczna (sprawdzenie listy uczestników, przypomnienie zasad gry, oraz regulaminu mistrzostw) od godziny 8.30. do 9.00.
Rozpoczęcie pierwszej rundy godzina 9.00.
Planowane zakończenie turnieju około godziny 14.

Na zwycięzców turnieju eliminacyjnego (3 pierwsze miejsca) czekają nagrody rzeczowe (gry planszowe ufundowane przez wydawnictwo Rebel). Ponadto osoba, która zajmie 1. miejsce otrzyma prawo gry w finałach ogólnopolskich.

Aby wziąć udział w turnieju eliminacyjnym należy wcześniej zapisać się u p. Łukasza Zawadzkiego do 11.09.2017 (poniedziałek). Po tym terminie przyjmuję zapisy "rezerwowe" (liczba miejsc staje się ograniczona).

Zapisu można dokonać osobiście: sala 3 w budynku C.

Zapisu można dokonać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem:

http://www.rebel.pl/mistrzostwa/

Kompletna instrukcja do gry w języku polskim znajduje się pod adresem
(wpisz w google: " instrukcja domek pdf"; pod pierwszym linkiem od góry jest strona z pełną instrukcją, instrukcją skróconą, oraz krótkim filmikiem wyjaśniającym zasady):

https://www.wydawnictworebel.pl/games/domek-697.html

Chętnych do zapoznania się praktycznie z grą "Domek" zapraszam również na specjalne spotkanie 15.09.2017 (piątek) od godziny 15.20. w sali nr 3.

Będzie możliwość zobaczenia gry, zapoznania się z zasadami, zadania pytań, oraz zapisania się do turnieju. Serdecznie zapraszam!

 


 

W poprzednim turnieju eliminacyjnym 27.05.2017 wzięło udział 26 uczestników: dziewczęta i chłopcy, uczniowie, absolwenci i rodzice.

finaliści: maj 2017

 

Na zdjęciu finaliści:

Aleksander Piśla, Patrycja Kurasz, Renata Oracz, Robert Lipski,

Pani dyrektor Bożena Kruszyńska i sędzia Łukasz Zawadzki.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis