Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” pod hasłem „Tyle słońca w całym mieście”
Logo szkoly

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” pod hasłem „Tyle słońca w całym mieście”

Są już wyniki tegorocznej edycji!

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ilości i walorów artystycznych prac plastycznych i literackich. Napłynęło ich ponad 600 z całego kraju* Twórcy wykazali się jak zwykle pomysłowością, kreatywnością i ogromnym talentem w interpretacji tematu. Laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na trzydniowe spotkanie, a z osobami wyróżnionymi i ich opiekunami mamy nadzieję spotkać się podczas uroczystego podsumowania konkursu. O terminach poinformujemy pocztą e-mail.

Wszystkim dziękujemy za udział, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Gratulujemy laureatom, wyróżnionym i opiekunom artystycznym!

Organizatorki:

Edyta Borczyk i Ewa Maduch

PS Bardzo prosimy laureatów i osoby wyróżnione o przesłanie tekstów literackich na adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Zostaną one umieszczone w katalogu konkursu. Dziękujemy

*Miejscowości, z których napłynęły prace: Białystok, Biłgoraj, Bobrek, Chełm, Cieszyn, Dzierżoniów, Gdańsk, Gliwice, Inowrocław, Jaskulin, Jaworzyna Śląska, Katowice, Kalety, Kębło, Koluszki, Kraków, Legnica, Lublin, Lubliniec, Łazy, Łódź, Myszków, Nowy Targ, Oława, Oświęcim, Radom, Siemianowice, Supraśl, Szczawno-Zdrój, Teresin, Trzcianka, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zakopane, Zielonka

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis