TALENTY PLASTYCZNE
Logo szkoly

TALENTY PLASTYCZNE

podsumowanie Weronika Mielczarek

Wielkie sukcesy WERONIKI MIELCZAREK z klasy II a gimnazjum! 

Uczennica została LAUREATKĄ XIX MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka, pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie i Piotra Cywińskiego – Dyrektora Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Na konkurs wpłynęły prace z Polski, Czech, Francji, Rosji, Ukrainy i Włoch.

Weronika uczestniczyła wraz z opiekunem artystycznym panią Ewą Maduch w uroczystym podsumowaniu konkursu w Tychach, zwiedziły także Muzeum KL Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Ponadto praca JAKUBA BORCONIA z klasy III e została zakwalifikowana do wystawy!

Weronika została WYRÓŻNIONA w XXVII Festiwalu Sztuki Pięknej Color Art pod patronatem UNESCO. Hasło tegorocznej edycji to „Wiej, wietrze wiej…”. Uczennica namalowała prace pod przewrotnym tytułem „Gdzie jesteś wietrzyku?” EMaduch ag

praca Weroniki Mielczarek wiej wietrze

praca Jakuba Borconia

praca Weroniki  Mielczarek

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis