KONKURSY NIEMIECKOJĘZYCZNE
Logo szkoly

KONKURSY NIEMIECKOJĘZYCZNE

VI Międzyszkolny Konkurs dla Gimnazjalistów
„Primus in Deutsch”


Dnia 2 kwietnia 2014 r. odbył się w Zespole Szkół Politechnicznych „Energetyk” VI Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Primus in Deutsch”, w którym reprezentująca naszą szkołę drużyna w składzie:
- Patrycja Batkowska – kl. III a (opiekun p. A. Kłapińska)
- Izabela Walendzik – kl. III a (opiekun p. A. Kłapińska)
- Daniel Koszyk – kl. III c (opiekun p. B. Woźniak)
zajęła II miejsce.
Do udziału w potyczkach językowych zgłosiło się dziewięć szkół gimnazjalnych reprezentowanych przez trzyosobowe drużyny. Poziom przygotowania młodzieży był wysoki, a rywalizacja konkursowa bardzo zacięta. Do ścisłego finału przeszło pięć drużyn. W części drugiej – ustnej uczestnicy przedstawiali prezentację na temat: „Zdobycze cywilizacji w domu i w najbliższym otoczeniu”.
Gratulujemy sukcesu!

Międzyszkolny Konkurs
z Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych


Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla Gimnazjalistów. Konkurs odbył się dnia 10 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół nr 2 w Wałbrzychu. Do rywalizacji przystąpili: Patrycja Batkowska (III a), Izabela Walendzik (III a) oraz Daniel Koszyk (III c). Drużyna naszej szkoły zdobyła I miejsce, a laureatką tegorocznego konkursu została Izabela Walendzik!
Gratulujemy wiedzy i sukcesu!

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis