Najlepsze w Polsce
Logo szkoly

Najlepsze w Polsce

Sport w Portugalii. Tylko piłka nożna

W dniu 10 grudnia 2015r. w Centrum Języka Portugalskiego/Camões działającym przy Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie nastąpiło rozstrzygnięcie VI edycji konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną, który został ogłoszony pod hasłem: "Sport w Portugalii. Tylko piłka nożna?". Na konkurs nadesłano 100 prezentacji ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Uczennice naszego gimnazjum Weronika Mielczarek z klasy Ia i Magdalena Opala z klasy III d odniosły ogromny sukces. Weronika zajęła I miejsce, a Magda II miejsce w Polsce. Szkolnymi koordynatorami konkursu byli nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie Grzegorz Marszałek i Renata Staniec. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis