NAJLEPSZA W POLSCE
Logo szkoly

NAJLEPSZA W POLSCE

12 kwietnia 2016 r., zostały ogłoszone wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu o ks. Stanisławie Konarskim- "Ksiądz Stanisław Konarski - nasz współczesny" organizowanego przez Gimnazjum nr 1 w Lublinie pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolity Lubelskiego oraz Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty. Ogromny sukces odniosła uczennica naszego gimnazjum Maria Czupryn z klasy Id, która zdobyła pierwsze miejsce w Polsce w kategorii praca multimedialna. Opiekunami merytorycznymi uczennicy byli nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie Grzegorz Marszałek i Renata Staniec. Uczennicy i jej opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis