INAUGURACJA ZMAGAŃ MŁODYCH HISTORYKÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
Logo szkoly

INAUGURACJA ZMAGAŃ MŁODYCH HISTORYKÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

INAUGURACJA ZMAGAŃ MŁODYCH HISTORYKÓW

27 sierpnia 2016 roku podczas trwania Festynu Komandosa miało miejsce rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu „Cichociemni …wracali do Ojczyzny pod osłoną nocy”

zorganizowanego przez Zarząd Główny Polskiego Związku Spadochroniarzy, Fundację im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury i Edukacji w Dziwnowie, Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy I Batalionu Szturmowego, Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie, Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, Radę Miasta w Dziwnowie, Kamieński Dom Kultury oraz Muzeum Spadochroniarstwa i Wojsk Specjalnych w związku z ustanowieniem przez Sejm RP roku 2016 rokiem Cichociemnych. Ogromny sukces w tym konkursie odniosła uczennica naszego gimnazjum Weronika Mielczarek (IIa), która zajęła I miejsce w Polsce. Warto dodać , że na konkurs spłynęło ponad 350 prac z całego kraju. Weronice i jej opiekunowi nauczycielowi historii Grzegorzowi Marszałkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! GM ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis