WIELKI SUKCES W KONKURSIE OLIMPIJSKIM
Logo szkoly

WIELKI SUKCES W KONKURSIE OLIMPIJSKIM

Aleksander Wilk- konkurs olimpijski

24 września 2016 r., w siedzibie Dolnośląskiego Inkubatora Art-Przedsiębiorczości w Bielawie odbył się finał krajowy Wielkiego Konkursu Olimpijskiego- 120 lat na olimpijskim szlaku: "Od Aten do Rio de Janeiro organizowanego przez Stowarzyszenie Superkibic. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie klasy IIa w składzie: Zuzanna Słapek, Patryk Szemberg i Aleksander Wilk. Ogromny sukces przypadł w udziale Olkowi Wilkowi, który zajął 3 miejsce w Polsce. Wstydu nie przynieśli też Zuzia Słapek i Patryk Szemberg, którzy uplasowali się ex-aequo na 9 miejscu. Do konkursu uczniów przygotował nauczyciel historii Grzegorz Marszałek. Olkowi, Zuzi i Patrykowi oraz ich opiekunowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. G.Marszałek

ag

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis