SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
Logo szkoly

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

zwyciężczynie z klasy IIIb

W poniedziałek, 17 października 2016 r. w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi odbył się II Szkolny Konkurs Wiedzy o Komisji Edukacji Narodowej. W konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczestniczyło 6 trzyosobowych zespołów klas trzecich gimnazjum.

Zmagania konkursowe były bardzo zacięte i wyrównane, a uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą. Ostatecznie zwyciężył zespół klasy IIIb w składzie: Kamila Ożóg, Aleksandra Okupna i Zuzanna Bogdańska. Organizatorami konkursu byli nauczyciele historii Renata Staniec i Grzegorz Marszałek, a w sprawnym przeprowadzeniu konkursu pomogły Milena Blitek(IIa) i Hanna Drzewiecka(IIe). Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy już za rok na III Konkurs Wiedzy o KEN. G.Marszałek

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis