ROK HENRYKA SIENKIEWICZA
Logo szkoly

ROK HENRYKA SIENKIEWICZA

cam00475cam00477
 
W czwartek, 24.11.2016 r. w Bibliotece pod Atlantami miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu SZKICE WĘGLEM. Było to zwieńczenie Roku Henryka Sienkiewicza. Od uczniów konkurs ten wymagał zapoznania się z twórczością  noblisty i przedstawienia w formie plastycznej wybranego utworu.
Uczniowie z klas gimnazjalnych, IIa i IIIa, wykonali prace, które zostały przesłane do biblioteki. Powiatowy konkurs zakończył się dla naszej szkoły sukcesem. Weronika Mielczarek zdobyła I miejsce, a Szymon Mielczarek - wyróżnienie. Prace wybrane zostały spośród ponad pięćdziesięciu.
Serdecznie gratulujemy uczniom klasy IIa.
Opiekunem grupy była Anna Nahorecka
UW
Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis