LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO
Logo szkoly

LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO

Znalezione obrazy dla zapytania żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.  Od Konfederacji Barsk7 listopada 2016 roku odbył się I etap XXII edycji Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.  Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą". Wśród 1097 uczniów szkół gimnazjalnych z całej Polski i 99 uczniów z naszego województwa, którzy zakwalifikowali się do II etapu jest uczeń klasy II a gimnazjum- Szymon Mielczarek. Do konkursu Szymon przygotowywał się pod opieką nauczyciela historii Grzegorza Marszałka. Szymonowi i jego opiekunowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. GMarszałek

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis