ZWYCIĘSTWO WE WSPÓŁZAWODNICTWIE KLAS II
Logo szkoly

ZWYCIĘSTWO WE WSPÓŁZAWODNICTWIE KLAS II

W dniu 18 marca odbyły się zawody sportowe we „Współzawodnictwie Klas II Szkół Podstawowych”. Nasi młodzi reprezentanci szkoły zmagali się w takich konkurencjach: wyścig z woreczkiem na głowie, podania piłki koszykowej na czas, zanieś-przynieś dwie piłki koszykowe, slalom koszykarski, piłkarski drybling, tor przeszkód, slalom tyczek oraz sztafeta olimpijska. Dzieci wygrały większość konkurencji, choć rywalizacja między szkołami była zacięta i wyrównana.

 

Dlatego naszym zawodnikom należą się w tym miejscu większe pochwały. Reprezentanci Naszej podstawówki pokazali charakter sportowy, ale przede wszystkim walkę jako drużyna. Wspierali się i dopingowali w każdej konkurencji. Między nimi nie było żadnych pretensji i nawzajem pocieszali się jak coś nie wyszło. Jako opiekun przygotowujący zespół do sportowej walki drużynowej jestem z „Nich” bardzo dumny i gratuluję takiej postawy. Na pewno reprezentacja Naszej Szkoły, która występowała w poniżej zaprezentowanym składzie przyniesie Nam jeszcze wiele radości i sukcesów sportowych.

 Zwycięzcy we współzawodnictwie drużynowym klas II to:

Nadja Wiśniewska (kapitan drużyny), Maja Nikolen, Kornelia Stokłosa, Marysia Szełemej, Zuzia Policht, Emilka Dziewońska, Oskar Pietrus, Miłosz Zalewski, Bartek Marszałek, Wojtek Kuśtak, Jakub Rzepecki, Bartek Miernik oraz nieobecny z powodu choroby Tymek Kokoszka, któremu też przywieźliśmy medal gdyż jest w tej drużynie. (Opiekun: Nauczyciel wychowania fizycznego - Piotr Borowski)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis