KOLEJNY SUKCES WE WSPÓŁZAWODNICTWIE
Logo szkoly

KOLEJNY SUKCES WE WSPÓŁZAWODNICTWIE

W dniu 22 marca odbyły się zawody we „Współzawodnictwie klas I Szkół Podstawowych”. Nasza mała drużyna brała udział w konkurencjach: sztafeta plażowa, slalom tyczek, zanieś-przynieś, slalom koszykarski, sztafeta siatkarska, tor przeszkód oraz sztafeta olimpijska.

W tym dniu w „Hali Wałbrzyskich Mistrzów” na zmagania sportowe stawiło się 12 drużyn. Nasz zespół dzielnie walczył w tym licznym gronie, mimo tego, że dzień wcześniej nie wiadomo było czy dane będzie nam zmierzyć się w tych mistrzostwach. Powodem była oczywiście jak na ten czas „choroba”. Ostatecznie mimo kłopotów zdrowotnych udało nam się zająć 2 miejsce, co uważam w tych warunkach za spory sukces. Do zwycięstwa natomiast zabrakło jednego punkcika. Na uwagę zasługuje fakt, że w biegu finałowym - sztafecie olimpijskiej z późniejszym zwycięzcą całych zmagań wygraliśmy. Nie było to byle jakie zwycięstwo. Nasz zespół wyprzedził przeciwników o ponad jedno okrążenie.

Wicemistrzowie Wałbrzycha we „Współzawodnictwie drużynowym klas I”:

Maja Nikolen (kapitan drużyny), Hania Daraż, Dominika Robak, Eva Dolina-Sokołowska, Zosia Kargol, Hubert Korościk, Miłosz Robak, Igor Kostrzewa, Natan Dudek, Filip Karpiński, Jakub Borzęcki oraz nieobecne z powodu choroby dla których przywieźliśmy medale: Natalka Błaszczak, Kinga Łygan, Sara Szymeczek. (Opiekun: Nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Borowski)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis