MAŁE FORMY TEATRALNE 2014
Logo szkoly

MAŁE FORMY TEATRALNE 2014

IMAG0534

Dnia 27. 03. 2014 roku w naszej szkole odbył się konkurs Małe Formy Teatralne. Brali w nim udział uczniowie klas IV i V. Zaprezentowali oni dwanaście inscenizacji do tekstów literackich autorstwa Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Uczestnicy i organizatorzy uhonorowali w ten sposób Międzynarodowy Dzień Teatru, który przypada właśnie 27 marca.
Jury w składzie: pani Ewa Woźny-Nowak, pani Dagmara Bejmert i pani Joanna Madejczyk oceniało: dobór repertuaru, pomysł, zaangażowanie i wkład pracy, talent, umiejętności aktorskie, interpretacje głosową, dykcję oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki: 
I miejsce – klasa IV d, przedstawienie na podstawie wiersza „Chrząszcz”, Jakub Czech, Jakub Kowalski, Julia Bochat, Karol Mazurkiewicz,

II miejsceklasa IV d, przedstawienie na podstawie wiersza „Rozmawiała gęś z prosięciem”, Gracjan Szkoła, Oliwia Budka, Nikola Grzywa,

III miejsceklasa IV a, przedstawienie na podstawie wiersza „Kwoka”, Aleksandra Nachmann, Justyna Muzyka,

wyróżnienie - klasa V a, przedstawienie na podstawie wiersza „Rzepka”,

wyróżnienie z najlepszą grę aktorską – Maja Komandowska z klasy V d.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorzy: Joanna Madejczyk, Dagmara Bejmert

IMAG0562

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis