HUMANISTYCZNE SUKCESY PODSTAWÓWKI
Logo szkoly

HUMANISTYCZNE SUKCESY PODSTAWÓWKI

I miejsce w konkursie literacko-plastycznym Kronika Przeczytanych Książek zajęła Eliza Bobka z klasy 5a (opiekun pani Monika Woźniak). Celem konkursu było rozwijanie aktywności czytelniczej i wzbogacenie wiedzy o świecie poprzez czytanie. W konkursie wzięło udział 18 uczniów, których zadaniem było przygotowanie kroniki zawierającej recenzję i ilustrację do co najmniej 10 przeczytanych książek.

II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym w PSP nr 17 w Wałbrzychu zdobyli zwycięzcy szkolnego konkursu Mistrz Ortografii w składzie
Martyna Rychter kl. IV b (opiekun Dagmara Bejmert)
Aleksander Wilk kl. V a (opiekun Monika Woźniak)
Julia Rutkowska kl. VI a (opiekun Monika Woźniak)
Wykazali się praktyczną i teoretyczną wiedzą na temat zasad ortografii i interpunkcji.

Gratulujemy.

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis