MŁODY PERKUSISTA
Logo szkoly

MŁODY PERKUSISTA

RF IMG 8098

Olaf Chomicki z klasy 4c był jednym z uczestników warsztatów instrumentarium perkusyjnego pod hasłem „Zabawy z rytmem” w sali koncertowej Filharmonii Sudeckiej. Pod czujnym okiem Marka Długołęckiego poznawał tajniki gry na perkusji.


Dziecięce warsztaty perkusyjne odbyły się 19, 20 i 21 stycznia. Zajęcia przeznaczone były dla dzieci w wieku 6-13 lat. Perkusista, pedagog, Marek Długołęcki, zaznajamiał dzieci z budową instrumentów perkusyjnych na scenie. Dla uczestników warsztatów ogromną frajdą było zobaczenie i usłyszenie brzmienia. Finał warsztatów polegał na tym, że do wybranego utworu, który jest odtwarzany z nośnika, dzieci rytmicznie go wystukają. Mali perkusiści uczyli się dostosować wystukiwany rytm do utworu. ag

http://regionfakty.pl/region-wszystkie/walbrzych/baw-sie-rytmem/

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis