SUKCES NASZYCH RECYTATORÓW
Logo szkoly

SUKCES NASZYCH RECYTATORÓW

DSC01303W Wałbrzyskim Ośrodku Kultury Stara Kopalnia 13 marca 2015 roku odbyły się miejsko-powiatowe eliminacje  XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego – „PEGAZIK”.  Spośród 29 uczestników szkół podstawowych dwoje naszych uczniów stanęło na podium. Uczeń Aleksander Piśla z klasy 4a (opiekun Alicja Garwol) okazał się bezkonkurencyjny i zajął I miejsce, tym samym kwalifikując się do dalszego etapu konkursu, który niebawem odbędzie się w Kłodzku. Olek będzie jedynym reprezentantem naszego miasta. III miejsce zdobyła Wiktoria Wierzbicka z klasy 6a (opiekun Monika Woźniak). W konkursie udział wzięła także Liwia Gałka z klasy 4c, która nie zdobyła miejsca na podium, ale zebrała bardzo pozytywne opinie jurorów, szczególnie pani Barbary Żiółkowskiej- aktorki. ag

DSC01306

                DSC01305 DSC01307CAM00378

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis