MATEMATYCZNY SUKCES KLAS 5

MATEMATYCZNY SUKCES KLAS 5

IMG 2284

Uczniowie klas piątych zostali LAUREATAMI XII POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna wyłoniona w drodze konkursu spośród uczniów klas piątych w następującym składzie:
1. OLIWIA BUDKA (5d)
2. MICHAŁ KONDRACKI (5e)
3. MARTYNA RYCHTER (5b)

W I etapie konkursu, który odbył się 10 kwietnia 2015r w PSP 28, drużyna naszej szkoły zdobyła najwięcej punktów wśród 12 szkół z powiatu wałbrzyskiego i tym samym zakwalifikowała się do finału.
W finale, 8 maja 2015r w PSP 28, do drużyny dołączyli kibice: Julia Jungiewicz (5a), Anna Siepierowska (5a), Izabela Zienkowicz (5a), Kacper Turków (5b) i Jakub Filipiak (5b).
Finał – TURNIEJ DRUŻYN- polegał na rozwiązywaniu zadań konkursowych z udziałem publiczności.
Do ogólnej punktacji w finale zaliczało się:
-punkty zdobyte przez drużynę za rozwiązywanie zadań
-punkty zdobyte za przygotowaną prezentację
-punkty zdobyte przez publiczność.
I tym razem DRUŻYNA z naszej szkoły okazała się najlepsza.
Jest to największy sukces naszej szkoły w tym konkursie. G R A T U L U J E M Y! (Opiekun drużyny E.Stępak) ag

dyplom 1