II MIEJSCE W KONKURSIE TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZYM
Logo szkoly

II MIEJSCE W KONKURSIE TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZYM

25-26 kwietnia 2015  nasze uczennice : Martyna Baryła VI f, Agata Kowalska VI e, Weronika Kaczor VI e brały udział  w 43 Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju  Turystyczno - Krajoznawczym, który odbył się we Wrocławiu.

Nasza drużyna zajęła II miejsce. Dziewczęta walczyły dzielnie pokonując swoich przeciwników, a było ich niemało.

W klasyfikacji indywidualnej również odnieśliśmy ogromny sukces, a dokładniej nasza uczennica - WERONIKA KACZOR, która zdobyła indywidualnie I miejsce wśród uczniów SP z wiedzy turystyczno-krajoznawczej  nie dając szans pozostałym zawodnikom.

Serdecznie gratulujemy sukcesów. Opiekun grupy: Anna Kotek

(HR)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis