KONKURS zDOLNY śLĄZACZEK
Logo szkoly

KONKURS zDOLNY śLĄZACZEK

       15 X 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 odbył się bardzo ważny konkurs- "zDolny Ślązaczek"- etap powiatowy. Był to już XIII Dolnośląski Konkurs dla Uczniów Szkół Podstawowych, organizowany przez Kuratorium Oświaty oraz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.
       Naszą szkołę reprezentowało w tym roku ośmioro uczniów klas szóstych:
kl. VI a- Damian Filipowski, Julia Jungiewicz, Anna Siepierowska,
kl. VI b- Jakub Filipiak,
kl. VI d- Julia Bochat, Oliwia Budka, Łukasz Kowalski, Gracjan Szkoła.
      1 grudnia ogłoszono listę osób, które zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego. Miło nam poinformować, że do finału dostała się uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26- Oliwia Budka z klasy VI d. Jest to jedyna osoba z Wałbrzycha, która przeszła do kolejnego etapu , mimo że startowało około 30 uczestników. Dziewczynka została zakwalifikowana do konkursu z języka polskiego (opiekun- mgr Regina Zając) oraz z matematyki (opiekun- mgr Łukasz Zawadzki). Uczennicy serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Ciebie dumni, Oliwko!
Kolejne zmagania niebawem:
21 I 2016 r.- matematyka,
17 II 2016 r.- j.polski.
Trzymamy kciuki. R. Zając

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis