I MIEJSCE SP w KONKURSIE "POŻERACZE KSIĄŻEK"
Logo szkoly

I MIEJSCE SP w KONKURSIE "POŻERACZE KSIĄŻEK"

      dyplom I miejsce pożeracze książek  dyplom I miejsce alternatywne zakończenie

        W Bibliotece "Pod Atlantami" 14 grudnia odbył się jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Czytelniczy "Pożeracze książek". W zmaganiach udział wzięły zwyciężczynie etapu szkolnego: Marta Oracz 4a (p.D. Bejmert), Aleksandra Jungiewicz 5c (p.A. Garwol) i Renata Moszowska 6a (p.R. Zając). Uczennice wywalczyły I miejsce w kategorii drużynowej, wyprzedzajac reprezentacje PSP 15, PSP 28 i MSP w Szczawnie Zdroju.

      Ogłoszone zostały także wyniki Konkursu Literackiego "Alternatywne Zakończenie ". I miejsce zdobyła Martyna Rychter 6b (p.D. Bejmert), wyróżnienia otrzymały - Agnieszka Redo i Anna Limanówka (p.M. Woźniak). ag

http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,30390 

http://www.walbrzych24.com/1-wiadomosci/24640-pozeracze-ksiazek-final-konkursu

uczestniczki konkursu pożeracze książek 2015

wyróżnienie Alternatywne zakonczenie

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis