Konkurs „zDolny Ślazaczek” z języka angielskiego
Logo szkoly

Konkurs „zDolny Ślazaczek” z języka angielskiego

8.12.2015r. w naszej szkole odbył się II etap (powiatowy) konkursu języka angielskiego „zDolny Ślązaczek”. W biężacym roku szkolnym po raz pierwszy nasi uczniowie mogli wziąć w nim udział. Organizatorem konkursu jest Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu. Uczniowie, którzy doszli do II etapu to:

 
Szymon Chmielewski 5d
Aleksander Piśla 5a
Damian Filipowski 6a
Julia Jungiewicz 6a
Anna Siepierowska 6a
Martyna Rychter 6b
Wojciech Timoszyk 6d
Nikola Grzywa 6d


Do kolejnego, finałowego już etapu, dostały się dwie uczennice: Julia Jungiewicz oraz Martyna Rychter. Serdecznie Wam gratulujemy!!! Niebawem kolejne emocje – część pisemna odbędzie się 28 stycznia 2016 roku. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w językowych potyczkach. E.Nikolen

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis