OGÓLNOPOLSKIE FINAŁY KONKURSÓW POLONISTYCZNYCH
Logo szkoly

OGÓLNOPOLSKIE FINAŁY KONKURSÓW POLONISTYCZNYCH

6 maja 2016 r. w Warszawie w Polskiej Akademii Nauk odbyły się ogólnopolskie finały dwóch konkursów polonistycznych:

" Z poprawną polszczyzną na co dzień"
" Z ortografią na co dzień".
Finalistkami tych konkursów są dwie uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26: Olga Sargalska z klasy V d ( opiekun- Monika Woźniak) oraz Aleksandra Nachmann z klasy VI a ( opiekun- Regina Zając). Dziewczynki pomyślnie przeszły dwa etapy tychże konkursów w listopadzie oraz styczniu.
W piątek, 6 maja, finaliści rozwiązywali test. Na wyniki trzeba poczekać do 1 czerwca. Na razie każdy uczestnik otrzymał dyplom z tytułem finalisty oraz nagrodę książkową. Gratulujemy uczennicom oraz ich opiekunom sukcesu. RZ ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis