MAŁE FORMY TEATRALNE
Logo szkoly

MAŁE FORMY TEATRALNE

Dnia 5 maja w szkole podstawowej odbył się międzyklasowy konkurs Małe Formy Teatralne. W jury zasiadły panie: Dagmara Bejmert, Joanna Madejczyk, Ewa Woźny-Nowak. Udział wzięło 12 grup z klas 4-6, które zaprezentowały 12 spektakli teatralnych do wybranych przez siebie tekstów literackich, które jury oceniało w następujących kategoriach: treść i dobór repertuaru; dykcja; gra aktorska; dekoracje, rekwizyty, kostiumy; ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki:
I miejsce - klasa 4 b (całość) za spektakl pt. Rzepka na podstawie utworu J. Tuwima
II miejsce - klasa 4 a (Dagmara Sroka, Karolina Stefańska, Marta Oracz) za przedstawienie pt. Ptasie radio na podstawie utworu J. Tuwima
III miejsce – klasa 4 e (Zuzanna Giurg, Honorata Karczmarz, Piotr Pogoda, Piotr Mroczko, Hanna Filaszkiewicz, Oliwia Mazur, Jaub Dziedzic, Grzegorz Szczepkowski, Karol Zimny) za sztukę pt. O czterech muzykantach z Bremy na podstawie utworu braci Grimm

JM ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis