UNIKIDS 1
Logo szkoly

UNIKIDS 1

UNIKIDS - to naukowa zabawa w studiowanie. Przeznaczony jest dla wszystkich dzieci od 6-13 lat, które chcą dowiedzieć się m.in.: Czemu wyginęły dinozaury? Jak wygląda wszechświat i czy można zakleić czarną dziurę? Skąd się wzięły i po co nam pieniądze? Czy to magia czy fizyka? oraz znaleźć odpowiedzi na wiele innych pytań na które dorośli czasem nie mają czasu odpowiadać (lub nie znają na nie odpowiedzi...)
Nasze pierwsze zajęcia z programu Unikids i od razu niesamowite wrażenia i emocje. No i odrobina strachu.... Ale jak tu się nie bać takich olbrzymich gadów.

Zdjecie12a tonemapped

Zdjecie10 tonemappedZdjecie13 tonemappedZdjęcie 7 tonemapped tonemappedZdjęcie 8 tonemappedZdjęcie 9 tonemapped

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis