UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ
Logo szkoly

UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ

 Podobnie jak w zeszłym roku w konkursie reprezentowały szkołę dwie trzy osobowe drużyny z zerówki i klasy trzeciej. Uczniowie mieli za zadanie zaliczenie 6 stacji w tym trzech medycznych gdzie zdobywali punkty. Duży stopień trudności dzieci napotkały na stacjach medycznych , na których pozoranci prezentowali różne zdarzenia i wypadki. Zadaniem drużyn było poprawne wykonanie wszystkich czynności niezbędnych by ratować, zabezpieczyć miejsce wypadku, wykonać telefon do służb medycznych i mundurowych. Zarówno maluchy jak i dziewczynki wykazały się ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną i spisały na medal. W tym roku zabrakło im 1 punktu do trzeciego miejsca. Nie mniej jednak gratulujemy bo umiejętność zachowania w sytuacjach trudnych, niebezpiecznych jest niezmiernie ważne bo ratuje ludzkie życie i zdrowie.

PICT0088   

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis