SAMORZĄD 4-6 W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT
Logo szkoly

SAMORZĄD 4-6 W SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT

IMG 0137

W   styczniu  2014r.  Samorząd  Uczniowski  klas  IV-VI  ogłosił  zbiórkę   darów  dla  zwierząt  z  wałbrzyskiego  schroniska. 

Zainteresowanie  i  odzew  były  ogromne.  Do  połowy  lutego  (do  ferii)  uczniowie  przynieśli:  suchą  karmę   i  puszki  dla  kotów  i  psów  oraz   koce.  18.02.  opiekunowie  samorządu  pani  Elżbieta  Brzyska  i   pani  Dagmara  Bejmert  wraz  z  uczniami  zawiozły  zebrane  dary  zwierzakom.  Wszystkim,  którzy   włączyli  się  w  akcję, serdecznie  dziękujemy  w  imieniu  dyrekcji  schroniska. 

opiekunowie SU klas IV-VI: pani Elżbieta Brzyska, pani Dagmara Bejmert.

 

 

PIC 0142

PIC 0143

PIC 0138

PIC 0137

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis