RYWALIZACJA NA SŁOWA
Logo szkoly

RYWALIZACJA NA SŁOWA

Znalezione obrazy dla zapytania Rywalizacji na słowa bezpiecznie tu i tam

Ogłaszamy Pierwsze Zadanie Konkursowe dla uczniów, gdzie można zdobyć cenne nagrody indywidualne dla siebie i punkty dla szkoły w ramach ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego pod hasłem „Bezpiecznie tu i tam”.

 Zasady:

1. Do końca pażdziernika uczniowie przygotowują prace indywidualne na wybrany temat:

a. Wyobraź sobie, że przekroczyłeś czas korzystania z komputera wyznaczony przez rodziców i dosłownie wpadłeś/-łaś do Internetu Spróbuj się z niego wydostać. Napisz bajkę, krótkie opowiadanie lub wierszyk o tym, jakie przygody Cię tam spotkały, jak udało Ci się bezpiecznie wrócić do prawdziwego świata i co opowiedziałeś/-łaś rodzicom.

b. Zły czarnoksiężnik wyłączył Internet wszystkim dzieciom na świecie…
Napisz krótkie opowiadanie lub wierszyk o tym, jak zapukałes/ -łaś do jego drzwi i, wymieniając wszystkie plusy korzystania z Internetu, chciałes/ -łaś przekonać go do zmiany decyzji. Nie zapomnij napisać, czy Ci się udało :)

c. Wyobraź sobie, że założyłeś/-łaś z przyjaciółmi nowy portal społecznościowy dla dzieci. Reklamujecie się jako najbezpieczniejsze miejsce w Internecie. Stwórz krótki, najlepiej rymowany, regulamin korzystania z Waszej strony.

2. W ramach Zadania konkursowego uczeń może zgłosić tylko jedną pracę na jeden wybrany temat. 

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis