Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

FESTYN RODZINNY 2019

Podobnie jak cała społeczność szkolna, również my aktywnie włączyliśmy się w organizację Festynu rodzinnego w dniu 1 czerwca 2019 r. W przygotowanie uroczystości zaangażowali się nie tylko uczniowie aktualnie uczący się w naszej szkole, ale również, co nas bardzo cieszy, absolwenci, którzy chętnie dzielą się z innymi swoimi talentami i umiejętnościami organizacyjnymi. Wszystkim za wszystko dziękujemy!

 

WIELKANOCNY KIERMASZ CHARYTATYWNY

KW 1

W dniach 4-5 kwietnia 2019 r. dzięki zaangażowaniu wielu uczniów, ich wychowawców i rodziców odbył się kiermasz wielkanocny, z którego dochód w całości przeznaczyliśmy na dofinansowanie kosztów rehabilitacji naszej koleżanki. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia! Na gustownie przystrojonych stoiskach nie brakowało świątecznych ozdób, ciast i innych przepysznych smakołyków. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tego wielkiego przedsięzwięcia i wielkie serce! :)

Czytaj więcej: WIELKANOCNY KIERMASZ CHARYTATYWNY

WIOSNA, ACH, TO TY!

W21-1

21 marca... Wiatr jakby cieplejszy, słońce mocniej grzeje, ptaki radośniej śpiewają... To niewątpliwie znak, że przyszła do nas wiosna! Nikogo nie dziwi widok przechadzających się po korytarzach postaci z kwiatami we włosach, w powłóczystych sukniach, z gustownymi muchami na szyi. Pierwszy dzień wiosny uczciliśmy pokazem mody, który dla swoich młodszych kolegów przygotowali gimnazjaliści. Brawa za odwagę i pomysłowość!

Czytaj więcej: WIOSNA, ACH, TO TY!

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

autyzm plakat

We wtorek, 2 kwietnia 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Ubierając się tego dia na niebiesko manifestowaliśmy wsparcie dla osób z autyzmem, a SU dodatkowo przygotował z tej okazji kampanię informacyjną. Bardzo zależy nam na tym, aby osoby z autyzmem czuły się w naszej szkole dobrze, dlatego staramy się budować na co dzień atmosferę akceptacji, życzliwości i zrozumienia.

(plakat Fundacji JiM)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis