Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

PODSUMOWANIE I SEMESTRU - AKCJA BEZPIECZNE FERIE

bezp 3

W piątek, 12 stycznia 2018 r., podsumowaliśmy naszą pracę, prezentując w skrócie działania Samorządu Uczniowskiego całej społeczności szkolnej. W poniedziałek rozpoczynamy upragnione ferie zimowe i z tej okazji przypomnieliśmy na wesoło zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas zimowego wypoczynku. Wszystkim życzymy cudownych ferii!!!!!!!!!!!!

Czytaj więcej: PODSUMOWANIE I SEMESTRU - AKCJA BEZPIECZNE FERIE

POCZTA ŚWIĄTECZNA

poczta świąteczna 2017

Okazuje się, że w czasach, gdzie wszystko jest zdygitalizowane, tradycyjna poczta nadal cieszy się popularnością. Okres przedświąteczny to doskonała okazja do przesłania życzeń, podziekowań, a niekiedy przeprosin. Jak widać, świąteczni listonosze mają pełne ręce roboty i uśmiech od ucha do ucha!

DZIEŃ HERBATY 2017

herbatka 3

Każda okazja jest dobra, aby wspólnie wypić herbatkę. 15 grudnia 2017 r. już po raz drugi raczyliśmy się tym wspaniałym napojem podczas zajęć lekcyjnych. W takiej familijnej atmosferze zdecydowanie lepiej nam się uczyć. I to nie tylko w Dniu Herbaty!!!

Czytaj więcej: DZIEŃ HERBATY 2017

POMOCNICY ŚW. MIKOŁAJA W AKCJI

paczki 2017

Pomocnicy św. Mikołaja to są goście!!! 20 grudnia 2017 r. pomogli Mikołajowi zapakować prezenty, jako że ten ostatnimi czasy jest mocno zapracowany. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu bożonarodzenowego i zakup przyniesionych przez dzieci i młodzież pyszności.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis