I WAŁBRZYSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH
Logo szkoly

I WAŁBRZYSKI TURNIEJ DEBAT OKSFORDZKICH

debata 6

W dniu 28 marca 2017 r. czteroosobowa drużyna z naszego gimnazjum w składzie: Katarzyna Sońko, Bartosz Dzimira, Daniel Konsewicz i Marcin Rozmiarek, zajęła III miejsce w I Wałbrzyskim Turnieju Debat Oksfordzkich, organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu. Turniej poprzedziły w lutym warsztaty, podczas których młodzież poznała zasady obowiązujące uczestników debaty oksfordzkiej. Nasza drużyna dzielnie zmagała się z takimi zagadnieniami, jak: Ekranizacja powieści nigdy nie dorówna książce, Pieniądze szczęścia nie dają, Polskie powstania narodowe miały sens, Polska powinna przyjąć euro. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

debata 1

debata 2

debata 3

debata 4

debata 5

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis