KIERMASZ WIELKANOCNY 2018

KIERMASZ WIELKANOCNY 2018

tytuł

We wtorek, 27 marca 2018 r., Samorząd Uczniowski w porozumieniu z Radą Rodziców zorganizował kiermasz wielkanocny. Oprócz pysznych świątecznych ciast i innych smakołyków młodzież i dzieci przygotowały piękne ozdoby wielkanocne. Poprzez zakup kreatywnych klocków edukacyjnych "Engino" ze środków zebranych podczas kiermaszu chcemy wesprzeć projekt Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie POLSKIE DZIECI DZIECIOM W SYRII. Włączając się w tę akcję nie tylko wspieramy dzieci w zrujnowanej wojną Syrii, ale tworzymy szczególną więź - pomost między polskimi a syryjskimi dziećmi. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu i bezpiecznym przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia. :)

wielkanoc 2

wielkanoc 5