Klasy I-III Gimnazjum
Logo szkoly

Samorząd I-III Gimnazjum

FESTYN RODZINNY 2018

festyn

26 maja 2018 r. wraz z całą społecznością szkolną włączyliśmy się w przygotowanie i organizację FESTYNU RODZINNEGO. Każdy otrzymał zadanie, w którym czuł się najlepiej, a bawiliśmy się przy tym doskonale! Jeszcze raz dziękujemy zaproszonym Gościom, Darczyńcom, naszym Rodzicom, Nauczycielom, Przyjaciołom i Kolegom za olbrzymie zaangażowanie i wspaniałą atmosferę:):):)

Czytaj więcej: FESTYN RODZINNY 2018

ZDROWE ŚRODY

ZS 1

Zdrowo nie znaczy niesmacznie! Młodzież klas 2d i 3c gimnazjum postanowiła zadbać o dobrą kondycję nas wszystkich i przygotowała w dniach 9 i 23 maja 2018 r. pyszne wiosenne drugie śniadanie. Kanapki ze świeżymi warzywami, szaszłyki owocowe i wyśmienite owocowe galaretki przyciągnęły smakoszy z całej szkoły. Każdy, kto zakupił nasze smakołyki, wspomógł w ten sposób wałbrzyskie Hospicjum, z którym od dawna współpracuje szkolny Wolontariat.

Czytaj więcej: ZDROWE ŚRODY

AKCJA CZYSTY I ZIELONY WAŁBRZYCH 2018

czysty i zielony wałbrzych 2018

Sobota, 21 kwietnia 2018 r., godz. 9.00... Slońce już dawno na horyzoncie, pogoda niezwykła jak na tę porę roku... Grupa śmiałków - uczniów i nauczycieli, wyrusza porządkować teren wokół szkoły. W ruch poszły grabie, motyki, miotły. Błysk chodników i trawników aż bije po oczach! Teraz już tylko zasłużony wypoczynek i nagrody dla najbardziej wytrwałych. 

DZIECI POMAGAJĄ DZIECIOM

loteria 5

W piatek, 27 kwietnia 2018 r., klasa 4a  w porozumieniu z Samorządem Uczniowskim oraz pod nadzorem Rady Rodziców zorganizowała loterię, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom dotkniętym skutkami wojny w Syrii. W zabawę włączyli się nie tylko uczniowie z wychowawcą, P. Mgadaleną Kutryb, ale również ich rodzice i dziadkowie. Z zebranych funduszy zakupione zostaną klocki edukacyjne Engino (informowaliśmy o nich przy okazji kiermaszu wielkanocnego), które pozostaną jako wyposażenie pracowni terapeutycznych w naszej szkole, a dzięki nim doposażone zostaną w niezbędne materiały placówki oświatowo-dydaktyczne w Syrii. Cieszymy się, że możemy w mądry sposób pomagać mieszkańcom tamtych terenów. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili nasze fanty i czuwali, aby zabawa odbyła się bezpiecznie!

Czytaj więcej: DZIECI POMAGAJĄ DZIECIOM

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis