MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W SZTAFETOWYCH BIEGACH RZEŁAJOWYCH
Logo szkoly

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W SZTAFETOWYCH BIEGACH RZEŁAJOWYCH

p3 1 640x360

 

Bardzo dobrze wypadli nasi lekkoatleci w Mistrzostwach Wałbrzycha w sztafetowych biegach przełajowych.

Trzy medale: złoty - dziewczynki z podstawówki, srebrny - gimnazjalistki, brązowy - gimnazjaliści oraz IV miejsce - chłopcy z podstawówki to niezły wynik. Teraz przed nami finały dolnośląskie. Odbędą się one 10-go października w Olszynie. Trzymamy kciuki za nasze dziewczynki.
 Skład drużyny:
 - dziewczynki - SP: Natalia Sławińska, Ania Kieroń, Emilka Salwa, Klaudia Żywarska, Maja Komandowska, Ada Polerowicz, Martyna Baryła, Weronika Kaczor, Agata Kowalska, Ola Kosior oraz rezerwowe Emilka Ewiak i Wiktoria Wierzbicka.

 - dziewczynki - Gimnazjum: Asia Biel, Ada Grędzińska, Julka Kamińska, Oliwia Głód, Dominika Gileta, Jessica Kaputa, Julia Sikorska, Ola Borzęcka, Agata Nowalińska, Gabrysia Sadowska.

 Dziękuję wszystkim dziewczynkom za zaangażowanie, a pani Natalii Urbackiej za pomoc w przygotowaniach do zawodów.
  Nadesłała: Hanna Kotynia

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis