SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA 2013/2014
Logo szkoly

SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA 2013/2014

 w4 640x360 

 

Chociaż warunki pogodowe były dzisiaj ( 26 września 2013 r. ) bardzo trudne, padający deszcz, zimno nie sprzyjały osiąganiu dobrych wyników to nasi gimnazjaliści startowali bardzo ambitnie, walczyli do końca. Pozwoliło to zająć dziewczynkom VI miejsce drużynowo, a chłopcom - XIV miejsce wśród wszystkich startujących dolnośląskich drużyn. Obie drużyny były bardzo młode, startowało w nich niewielu trzecioklasistów, więc wynik nie jest zły.

 

Najlepiej wypadli:  

-  Ada Grędzińska- II miejsce - bieg na 100m

- Oliwia Głód - III miejsce - bieg na 300m

 - Maciej Adamus - III miejsce - rzut dyskiem

 - sztafeta 4x100m - ( Kamińska - Głód - Biel - Grędzińska ).


 W skład drużyny dziewcząt wchodziły również: Kołek Wiktoria, Sadowska Gabrysia, Gileta Dominika, Sikorska Julia, Kaputa Jessica, Nowalińska Agata, Tarasek Kasia, Wróblewska Michalina, Ziebeker Ola, Piekunko Wiktoria, Abel Julia.
 Opiekunami drużyn były Natalia Urbacka i Hanna Kotynia.
Nadesłała: Hanna Kotynia

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis