MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA
Logo szkoly

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA

Wielkim sukcesem zakończyły swój udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska 2013 r. w sztafetowych biegach przełajowych nasze młode lekkoatletki ze szkoły podstawowej. Po zaciętej walce do samego końca zajęły III miejsce drużynowo. Pogoda była wspaniała, trasy dobrze przygotowane, dziewczynki kibicowały sobie nawzajem, zachęcały do walki.

W skład drużyny wchodziły: Ania Kieroń, Ada Polerowicz, Emilka Salwa, Nikola Okopniak, Maja Komandowska, Martyna Baryła, Weronika Kaczor, Agata Kowalska, Ola Kosior, Wiktoria Wierzbicka, Klaudia Żywarska, Natalia Sławińska, Natalia Sroka.
Myślę, że o tych dziewczynkach usłyszymy jeszcze nie jeden raz.
 

Dziewczynki do zawodów przygotowały panie Hanna Kotynia i Natalia
Urbacka.

Przejdź do galerii

p.j.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis