MISTRZOWSKIE PRZEŁAJE
Logo szkoly

MISTRZOWSKIE PRZEŁAJE

przełaje Wałbrzych

Jak od lat wrzesień i październik należą do lekkoatletów. Przy pięknej pogodzie, w czwartek 2-go października odbyły się Mistrzostwa Wałbrzycha w sztafetowych biegach przełajowych. Tradycyjnie już bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy. Dziewczynki z podstawówki zajęły I miejsce i za tydzień będą reprezentować Wałbrzych w finałach dolnośląskich w Olszynie, a drużyny z gimnazjum stanęły na drugim stopniu podium.
Dziewczynki startowały w składzie:
- Martyna Baryła, Agata Kowalska, Justyna Muzyka, Emilka Salwa, Ola Nachman, Monika Turlińska, Weronika Kaczor, Gabrysia Gdowska, Natalka Wojtas, Weronika Głąb.
Dziewczynki do zawodów przygotowała Hanna Kotynia

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis