PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
Logo szkoly

PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

gim

Zakończyły się zmagania lekkoatletów w ramach cyklu zawodów „Piątki lekkoatletyczne” w kategorii szkół gimnazjalnych. Po bardzo wyrównanej walce, różnicą zaledwie 4 punktów nasi gimnazjaliści zajęli I miejsce drużynowo. Medale zdobyli:
- złote: 
Sikorska Julia – bieg na 60m
Kuśtak Kingapchnięcie kulą
Zieliński Jakub – bieg na 300m
Raszewski Bartoszpchnięcie kulą
- srebrne:
Sikorska Julia – bieg na 300m
Trzop Bartosz – bieg na 1000m
- brązowe:
Gileta Dominika – bieg na 600m
Zieliński Jakub – bieg na 60m
Molak Karol – pchnięcie kulą
Startowali również: Woźniak Monika, Piekunko Wiktoria, Kaputa Jessica, Opala Magda, Matyjasek Agata, Kurasz Weronika, Sadowska Gabrysia, Demarc Pola, Suchomska Zuzanna, Żywarska Klaudia, Mikołowski Mateusz, Szuryga Bartosz, Zeszut Kamil, Tercki Darek, Muzyka Jakub, Wysoczański Radek. Dziękuję wszystkim zawodnikom. Hanna Kotynia (ag)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis