PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - FINAŁY
Logo szkoly

PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - FINAŁY

sp

Pięć szkół wystartowało w finale Piątków lekkoatletycznych Szkół Podstawowych. Zawody odbyły się w czwartek, 19 lutego. Chociaż bardzo dużo dzieci nie mogło wystartować ( grypa okazała się silniejsza ) to zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze, a młodzi sportowcy walczyli do samego końca. Tak jak w poprzednim cyklu zwyciężyła SP 26, a na drugim miejscu uplasowała się SP 28. Walka o trzecie miejsce trwała do ostatniej konkurencji. Ostatecznie, różnicą zaledwie 1,5 punktu zdobyła je SP Szczawno Zdrój. Nasze dzieci wystartowały w bardzo okrojonym składzie, a mimo to zdobyły 5 medal – 4 złote i 1 srebrny. Złote medale zdobyli:
- Wiktoria Wierzbicka – skok w dal i bieg na 60m
- Szymon Molak – bieg na 60m
- Jakub Flieger – rzut piłką lekarską
Srebrny medal zdobyła:
- Ola Nachman – bieg na 600m
Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w zawodach.
Hanna Kotynia (ag)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis