MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2015
Logo szkoly

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2015

W sobotę (11.04.2015) w Oleśnicy, przy pięknej, słonecznej pogodzie, odbyły się biegi przełajowe. Dzieci startowały z dużym zaangażowaniem, walczyły do samego końca. W każdym biegu brało udział 150 – 200 zawodników.

Najlepsze wyniki w klasyfikacji indywidualnej osiągnęli:

  • Konrad Korba – III miejsce w kategorii klas IV
  • Bartłomiej Trzop – IX miejsce w kategorii gimnazjum
  • Adam Kluzek – XII miejsce w kategorii gimnazjum

Drużynowo najlepiej wypadli chłopcy z gimnazjum zajmując bardzo wysokie - IV miejsce. Mieli duże szanse zająć miejsce na podium - niestety zabrakło im tylko jednego punktu. Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w zawodach (opiekun - Hanna Kotynia).

(HR)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis