MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W CZWÓRBOJU
Logo szkoly

MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA W CZWÓRBOJU

czwórbój 1Bardzo dobrze startowali nasi lekkoatleci w Mistrzostwach Wałbrzycha w czwórboju. Dzieci startowały w czterech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 600m dziewczynki i 1000m chłopcy. Wszystkie osiągane rezultaty przeliczane były na punkty wielobojowe, a na wynik drużyny składały się wyniki pięciu zawodników. Lepiej wypadły dziewczynki – zajęły drużynowo I i II miejsce. Najlepszą zawodniczką została Ada Polerowicz  - zdobyła 5 złotych medali.  Chłopcy uplasowali się na III miejscu. W zawodach startowali: Ada Polerowicz, Emilka Salwa, Martyna Baryła, Emilka Ewiak, Weronika Głąb, Wiktoria Wierzbicka, Agata Kowalska, Agata Zienkowicz, Weronika Kaczor, Monika Turlińska, Ola Nachman, Gabrysia Gdowska, Jakub Flieger, Jakub Sadowski, Szymon Molak, Szymon Sargalski, Michał Nogawka, Kacper Głód i Miłosz Gerke. (Hanna Kotynia) ag


czwórbój 2

czwórbój 3

czwórbój 4

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis