Zdolny Ślązaczek- Mistrzostwa strefy wałbrzyski

Zdolny Ślązaczek- Mistrzostwa strefy wałbrzyski

aaaŚwidnica 2

Po bardzo krótkiej przerwie, na boisku w Świdnicy odbył się drugi etap zawodów dzieci z klas I – IV. I znowu nasi uczniowie startowali wspaniale i okazali się najlepsi i zajęli I miejsce w kategorii klas pierwszych, drugich i czwartych. Startowali w składzie:
- klasa IV – Agata i Iza Zienkowicz, Ada Stawiarz, Amelia Duda, Wiktoria Dudek,Pola Urban, Zosia Pradel Błażej Uliasz, Michał Kaszubski, Konrad Korba, Karol Gazda, Dorian Ewiak
- klasa II – Wiktoria Jankowicz, Ania Banach, Oliwia Włodarczyk, Kamila Świdnicka, Martyna Surmiak, Adam Czornij, Mateusz Sławiński, Kacper Zatryb, Szymon Marczuk, Kuba Gadacz
- klasa I – Nadia Wiśniewska, Marysia Szełemej, Zuzanna Policht, Laura Gromnik, Wojtek Kuśtak, Miłosz Zalewski, Tymek Kokoszka, Kuba Rzepecki, Hubert Korościk.
Dzieci do zawodów przygotowali Hanna Kotynia i Piotr Borowski.ag

aaa