SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Logo szkoly

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

sztafetyJak co roku sztafetowe biegi przełajowe rozpoczęły zmagania sportowe uczniów wałbrzyskich szkół. Nasze trzy sztafety wypadły w nich bardzo dobrze. Dziewczynki z podstawówki i gimnazjum, po bardzo wyrównanej walce, zajęły II miejsce, a chłopcy z gimnazjum – III miejsce.

Na pochwałę zasługują wszystkie dzieci. Wiele z nich to nie tylko wspaniali sportowcy, ale też dobrzy uczniowie. Szkoda tylko, że tradycją stało się, że chłopcy z podstawówki nie stawili się na zbiórce. Dzieci startowały w składzie:
Szkoła Podstawowa: Nachman Ola, Siepierowska Ania, Łuczak Nikola, Jungiewicz Julia, Muzyka Justyna, Turlińska Monika, Dobelli Wiktoria, Wojtas Natalia, Urban Pola, Dudek Wiktoria, Szuryga Maja.
Gimnazjum: Opala Magda, Salwa Emilia, Polerowicz Ada, Baryła Martyna, Gileta Dominika, Sikorska Julia, Kaczor Weronika, Kowalska Agata, Szczepaniak Justyna, Sławińska Natalia
Gimnazjum: Trzop Bartek, Molak Karol, Raszewski Bartek, Szuryga Bartek, Zieliński Jakub, Kanik Jakub, Flieger Jakub, Mikołowski Mateusz, Sadowski Jakub, Muzyka Jakub.
Gratulujemy i dziękujemy. Hanna Kotynia i Natalia urbacka ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis