PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - II RZUT
Logo szkoly

PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - II RZUT

Nikola Łuczak
5 medali zdobyli lekkoatleci w II rzucie tegorocznych piątków lekkoatletycznych. W zawodach wzięło udział 13 dziewcząt i tylko 4 chłopców z klas V –VI szkoły podstawowej. Dzieci startowały w dwóch konkurencjach, a najlepsze 10 w każdej konkurencji zdobywały punkty dla szkoły. Po II rzucie zajmujemy II miejsce drużynowo.

Medale zdobyli:
Złote: Aleksandra Nachman (bieg na 300m) i Nikola Łuczak (bieg na 600m)
Srebrne: Monika Turlińska (bieg na 300m)
Brązowe: Monika Turlińska (skok w dal) i Szymon Molak (bieg na 60m)
Pozostali zawodnicy: Natalia Wojtas, Julia Jungiewicz, Iza Zienkowicz, Azja Siena, Agata Byra, Julia Marzec, Otylia Gawlik, Ania Siepierowska, Justyna Muzyka, Błażej Uliasz, Szymon Sargalski, Szymon Weirauch. Wszystkim zawodnikom oraz pani Annie Kotek serdecznie dziękuję.
Hanna Kotynia ag

piątki sp listopad 1

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis