PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKOŁA PODSTAWOWA FINAŁ
Logo szkoly

PIĄTKI LEKKOATLETYCZNE SZKOŁA PODSTAWOWA FINAŁ

zdjęcie zbiorowe
4 medale zdobyli nasi lekkoatleci w finałach piątków lekkoatletycznych. Pozwoliło nam to na zajęcie II miejsca w końcowej klasyfikacji szkół podstawowych. Dzieci startowały z dużym zaangażowaniem, walczyły do końca o jak najlepsze wyniki, poprawiły wiele rekordów życiowych. Medale zdobyli:
•Złote: Monika Turlińska – bieg na 300m
•Srebrne: Aleksandra Nachman – bieg na 60m i bieg na 300m
                 Jakub Filipiak – rzut piłką lekarską


Oprócz nich w zawodach startowali: Justyna Muzyka, Agata i Iza Zienkowicz, Ania Siepierowska, Julka Jungiewicz, Otylka Gawlik, Julka Marzec, Maja Szuryga, Laura Osap, Nikola Łuczak, Natalia Wojtas, Julka Panas, Michał Nogawka, Karol Molak, Michał Bajdo, Szymon Sargalski, Krystian Raś, Szymon Weirauch, Paweł Szpankowski, Mikołaj Marzec.
Dziękuję naszym nauczycielom za wyrozumiałość, pomoc w nadrobieniu zaległości przez dzieci. Hanna Kotynia ag

bieg na 300m skok w dal

rzut piłką chł

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis