FINAŁ DOLNOŚLĄSKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH W OLEŚNICY
Logo szkoly

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI SZKOLNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH W OLEŚNICY

Oleśnica start dziewcząt klas V-VI

Błoto, deszcz i niska temperatura nie zniechęciły naszych młodych sportowców do udziału w finałach dolnośląskich biegów przełajowych w Oleśnicy. Na zbiórkę w szkole stawiły się prawie w komplecie, często w towarzystwie rodziców. Dzieci startowały bardzo dobrze osiągały wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkie dobiegły do mety, często mówiąc, że nie są jeszcze zmęczone i następnym razem pobiegną szybciej. To wszystko złożyło się na duży sukces. Na 45 startujących szkół dziewczynki zajęły VI miejsce drużynowo, a chłopcy XV.
Najlepiej wypadli: Martyna Augustyn, Justyna Muzyka, Zosia Pradel, Kacper Zatryb, Agata Zienkowicz, Marysia Ulewicz, Dawid Twardijewicz, Szymon Marczuk, Natalia Gancarz, Ola Nachman, Otylia Gawlik, Damian Filipowski i Kuba Gajewski.
Nieco gorzej wypadli gimnazjaliści. Wielu z nich nie stawiło się na zbiórkę i tylko 10 osób walczyło o zajęcie jak najlepszego miejsca drużynowo. Na 39 startujących szkół dziewczyny zajęły VIII miejsce drużynowo, a chłopcy XIX.
Najlepiej wypadli: Dominika Gileta, Julia Sikorska, Wiktoria Piekunko, Natalia Nowakowska, Marcin Budny i Mateusz Mikołowski. Hanna Kotynia ag

Oleśnica start dziewcząt klas III-IV

Oleśnica cała grupa SP

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis