Lekkoatletyka
Logo szkoly

Lekkoatletyka

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY - FINAŁ

drużyny SP 26

W środę, 14.06.2017 w Świdnicy został rozegrany finał strefy wałbrzyskiej w trójboju klas I – IV. Podobnie jak w Wałbrzychu, nasi zawodnicy nie dali szans innym reprezentacjom aż w trzech kategoriach. Zwyciężyły reprezentacje klas II, III, IV. Składy drużyn:

Czytaj więcej: TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY - FINAŁ

FINAŁY DOLNOŚLĄSKIE W LEKKIEJ ATLETYCE

Wrocław drużyna SP 26 WałbrzycChociaż wakacje już wkrótce, to sezon lekkoatletyczny nadal trwa. Dwa kolejne wtorki, we Wrocławiu, na stadionie Olimpijskim odbywały się zawody finałowe. Spotkali się na nich najlepsi lekkoatleci z Dolnego Śląska. Pierwsi (6.06.2017) startowali gimnazjaliści. Tradycyjnie, lepiej wypadły dziewczynki. Najlepiej wypadli:

Czytaj więcej: FINAŁY DOLNOŚLĄSKIE W LEKKIEJ ATLETYCE

ZAWODY NESTLE CUP

grupa LDK z PodzamczaPogoda dopisała dzieciom startującym w eliminacjach Nestle Cup w Wałbrzychu. Zawody odbyły się 26 maja, na boisku lekkoatletycznym przy SP26. W sumie w zawodach brało udział 192 zawodników w tym 98 dziewczynek i 94 chłopców.

Czytaj więcej: ZAWODY NESTLE CUP

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY 2017

wolontariusze

Dwa dni trwały zmagania najmłodszych lekkoatletów w Mistrzostwach Wałbrzycha w trójboju. Zawody odbyły się w dniach 30-31.05.2017 na boisku lekkoatletycznym przy naszej szkole. Dzieci startowały z dużym zaangażowaniem i osiągnęły wiele wspaniałych rekordów życiowych. Nie dały szans na zwycięstwo innym reprezentacjom aż w trzech kategoriach. Zwyciężyły reprezentacje klas II, III, IV, a pierwszaki zdobyły III miejsce.

Czytaj więcej: TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY 2017

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis