SUPER WEEKEND UKS BASZTA
Logo szkoly

SUPER WEEKEND UKS BASZTA


W ostatni weekend tj. 9 i 10 marca 2013 r. dwie drużyny UKS Baszta Wałbrzych rozgrywały swoje turnieje na hali w Nowej Rudzie. W sobotę odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Prezesa Gospodarczego Banku Spółdzielczego, w którym wystąpiło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. Trybuny hali w Słupcu wypełnione były rodzicami i całymi rodzinami najmłodszych adeptów footbolu. Bardzo dobrze w tym gronie spisali się żacy Baszty.


Skład żaków Baszty:Gazda Karol, Dwornik Igor, Galimski Wiktor, Jarzębowski Kacper,Juś Radosław, Kwiatkowski Maciej, Cierzniak Alan, Greiner Oktawian, Skiba Damian, Ostrowski Kacper,
W niedziele swoje mecze rozgrywała ekipa młodzików Baszty o Puchar Burmistrza Nowej Rudy. Kolejny raz Igor Lewandowski i spółka wyszli w końcowej klasyfikacji jako triumfatorzy turnieju.Igor Lewandowski został z ośmioma trafieniami królem strzelców turnieju, a Damian Charyk najlepszym bramkarzem. Skład młodzików Baszty: Charyk Damian, Jan Kaczor, Piotr Nowotnik, Igor Lewandowski, Jakub Muzyka, Jakub Sadowski, Filip Ruszkiewicz.
Trenerem obu ekip jest Marek Figurski.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis