TURNIEJ W WITOSZOWIE DOLNYM
Logo szkoly

TURNIEJ W WITOSZOWIE DOLNYM

Dnia 09.11.2013 w hali w Witoszowie Dolnym został rozegrany I turniej piłki nożnej młodzików z serii Gryf Cup. W gronie ośmiu drużyn zwycięzcą okazała się drużyna UKS Baszta Wałbrzych. W grupie eliminacyjnej chłopcy ze szkolnej drużyny mającej swą siedzibę w Zespole Szkół z Odziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu pokonali Gryf I Świdnica 3:0, Cukrownik Pszenno 12:0 oraz Zjednoczonych Żarów 7:2.


W spotkaniu półfinałowym którego losy decydowały o wejściu do finału UKS Baszta pokonała Gryf II Świdnica 4:2. W spotkaniu finałowym pomimo utraty bramki na początku spotkania wygraliśmy w końcowym rozrachunku z LKS Bystrzyca Górna 2:1. Był to już dwudziesty turniej w którym Igor Lewandowski zdobył tytuł króla strzelców bądź najlepszego zawodnika turnieju. Bardzo dobrze w tych zawodach spisała się jedyna zawodniczka Aleksandra Zibeker (UKS Baszta Wałbrzych) zdobywając bramkę w jednym ze spotkań bezpośrednio z rzutu wolnego. Skład UKS Baszta: Marcin Bikowski, Damian Charyk, Filip Ruszkiewicz, Jakub Muzyka, Igor Lewandowski, Oskar Wiśniewski, Aleksandra Zibeker .
Końcowa klasyfikacja turnieju
1.UKS Baszta Wałbrzych
2. LKS Bystrzyca Górna
3. Gryf I Świdnica
4. Gryf II Świdnica
5. Karolina Jaworzyna Śląska
6. Zjednoczeni Żarów
7. i 8. Cukrownik Pszenno , Polonia Świdnica

Nadesłał Pan Marek Figurski

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis