Do 3 razy sztuka
Logo szkoly

Do 3 razy sztuka

 

Fundacja „Z całego Serca” we wrześniu 2013 zorganizowała mistrzostwa szkół Aglomeracji Wałbrzyskiej w piłce nożnej na boiskach otwartych. Tym razem zostały powtórzone te rozgrywki, tyle że areną zmagań były hale Aqua Zdroju i OSiR’u przy ulicy Wysockiego. W rywalizacji szkół podstawowych ( klasy IV-VI ) uczniowie SP 26 w pierwszym spotkaniu pokonali  SP z Walimia 10:0.

 Uśpieni tym wysokim zwycięstwem w następnym spotkaniu dopiero po rzucie karnym w ostatniej sekundzie meczu doprowadzili do remisu 1:1 ze szkołą SP 30 z Wałbrzycha. W spotkaniu półfinałowym SP 26  „planowo” pokonała SP 28 3:0. W spotkaniu finałowym zmierzyliśmy się ze szkołą SP 37, z którą na jesieni  dwukrotnie zdecydowanie przegraliśmy 0:2 ( rozgrywki Agromelacji Wałbrzyskiej ) i 2:5 ( w mistrzostwach Wałbrzycha szkół podstawowych ). W finałowym spotkaniu wzieliśmy rewanż  za poprzednie niepowodzenia i pokonaliśmy SP 37 1:0.

 Klasyfikacja czołowej trójki

.

  1. PSP 26
  2. PSP 37

  3. PSP 30

 

 Skład PSP 26: Marcin Bikowski, Damian Charyk, Piotr Nowotnik, Mateusz Ciupiński, Błażej Dudzik, Igor Lewandowski, Antoni Załoziński,.

Opiekun Marek Figurski.

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis